Poszukujesz dofinansowania lub dotacji dla swoich działań, a nie wiesz jak sie do tego zabrać? To proste - zgłoś się do nas!

Jeśli chcesz pozyskać bezzwrotne dofinansowanie unijne lub dotację dla swojej firmy, fundacji, stowarzyszenia i nie wiesz jak się do tego zabrać - to my ci w tym pomożemy!

Dotacjami zajmujemy się już od ponad 12 lat, w tym czasie pozyskaliśmy dofinansowanie dla ponad 100 podmiotów w całej Polsce!

 Oferujemy kompleksowe usługi od A do Z  - od bezpłatnego audytu możliwości pozyskania dofinansowania, poprzez przygotowanie i złożenie wniosku o dotację, realizację aż po końcowe rozliczenie.

 Nowa perspektywa unijna to szansa również dla Ciebie! U nas audyt możliwości pozyskania środków gratis! Zaufało nam już wiele podmiotów, dla których z sukcesem napisaliśmy i zrealizowaliśmy projekty. Chcesz do nich dołączyć skontaktuj się z Nami! Specjalizujemy się przede wszystkim we wsparciu, firm, fundacji, stowarzyszeń, ośrodków kultury oraz publicznych i niepublicznych placówek zdrowotnych. Jeśli chcesz pozyskać środki z EFS i PO WER, dofinansowanie w formie dotacji z Urzędów Pracy i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, ministerstwa kultury i innych, Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Posiadamy również doświadczenie w projektach inwestycyjnych i wdrożeniowych. Pomagamy w założeniu działanosci gospodarczej - uzyskaniu dotacji, dofinansowania, oferujemy również we współpracy z Centrum Szkoleń "MG-edu" szkolenie on-line dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Działamy na terenie całej Polski. Nasza siedziba znajduje się w Wodzisławiu Śląskim. Chcesz skorzystać z kursów i szkoleń przez internet zapraszamy na stronę Centrum Szkoleń "MG-edu"

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń tel. 690 999 672 i umów się na bezpłatne pierwsze spotkanie.