Poszukujesz dofinasowania dla swoich działań, a nie wiesz jak sie do tego zabrać? To proste - zgłoś się do nas!

Jeśli chcesz pozyskać bezzwrotne dofinansowanie dla swojej firmy, fundacji, stowarzyszenia i nie wiesz jak się do tego zabrać - to my ci w tym pomożemy!

Dotacjami zajmujemy sie już od ponad 10 lat, w tym czasie pozyskaliśmy dofinansowanie dla ponad 100 podmiotów w całej Polsce!

 Oferujemy doradztwo dotacyjne od A do Z  - od bezpłatnego audytu możliwości pozyskania dofinasowania, poprzez przygotowanie i złozenie wniosku o dotację, realizację aż po końcowe rozliczenie.

 Nowa perspektywa unijna to szansa również dla Ciebie! U nas audyt możliwosci pozyskania środków gratis! Specjalizujemy się przede wszystkim w pozyskiwaniu środków na działania miękkie - szkolenia, doradztwo, dofinasowanie w formie dotacji z Urzędów Pracy i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Posiadamy również doświadczenie w projektach inwestycyjnych i wdrożeniowych. Pomagamy w założeniu działanosci gospodarczej - uzyskaniu dotacji, dofinasowania, oferujemy również we współpracy z Centrum Szkoleń "MG-edu" szkolenie on-line dla osób rozpoczynajacych działalność gospodarczą. Działamy na terenie całej Polski. Nasza siedziba znajduje się w Wodzisławiu Śląskim.

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń tel. 690 999 672 i umów się na bezpłatne pierwsze spotkanie.